Naša prezentácia na jednom z veľtrhov "Moderné vykurovanie"

O firme

Naša firma sa špecializuje na chemické odstraňovanie všetkých vodných usadenín.

Máme dlhoročné skúsenosti v oblasti čistenia. Ponúkame vám čistenie vykurovacích systémov bez odstávok zariadení aj v zimnom období a demontáže.

S chemickým čistením sme začínali v roku 1984. Neskôr sme založili rodinnú firmu, ktorá sa postupne pretransformovala do dnešnej podoby.

Momentálne naša firma realizuje zákazky v Českej republike aj na Slovensku, kde máme obchodné zastúpenie.

Špecializujeme sa na bytové, rodinné a panelové domy, obchodné centrá, komerčné a priemyselné objekty. Ponúkame komplexné služby, záručný a pozáručný servis.

Snažíme sa neustále investovať do nových technológií a zlepšovať naše služby a produkty, aby sme mohli nielen napĺňať, ale aj prekonávať očakávania zákazníkov.

Sme odborníkmi na chemické čistenie
technologických a energetických zariadení

Neváhajte nás kontaktovať. Radi vám vypracujeme individuálnu ponuku.

Auto
Panelák
Termovize
Chemikalie detail
Chlap
Endoskop
Diagnostika stavu topného systému

Prečo EKO-CHEMO?

Klientom ponúkame funkčné riešenia a dobre odvedenú prácu.

Dlhoročné skúsenosti v obore

Máme viac ako 30 rokov skúseností v obore chemického čistenia technologických a energetických zariadení. Počas existencie firmy sme vyčistili nespočetné množstvo zariadení a pomohli znížiť energetickú náročnosť stoviek budov. Našim klientom sme tak ušetrili nemalé finančné prostriedky.

Účinné čistiace zmesi

Optimálna kombinácia aktívnych činidiel v čistiacich zmesiach, ktorá zaisťuje kompletné odstránenie nánosov, patrí k dlhoročnému know-how našej firmy. Chemické prípravky nijak nepoškodzujú konštrukčné materiály čistených sústav ani životné prostredie.

Čistenie v mieste inštalácie

Využívanie CIP metódy (čistenie v mieste inštalácie). Pomocou mobilných zariadení minimalizujeme časové prestoje s odstávkami prevádzky, často pracujeme za plného chodu sústav bez potreby odpojenia (vykurovací systém).

Rozsiahle technické zázemie

Dostatočné technické zázemie na čistenie sústav v menšom rozsahu (malé zásobníky, TV, bojlery atď.) aj na rozsiahle projekty (vykurovacie sústavy a chladiace systémy).

Investujeme do inovácií

Nepretržité investovanie do nových technologických prostriedkov za účelom optimalizácie čistenia a diagnostiky sústav. Vlastný vozový park.

Spracovanie odborných posudkov

Pri čistení vykurovacieho systému je súčasťou cenovej ponuky aj spracovanie posudku energetických úspor vplyvom chemického čistenia nezávislou konzultačnou spoločnosťou v oblasti energetiky. Tento posudok vyčísli finančnú úsporu a návratnosť investície a vo vykurovacom období je doplnený aj termovíznymi snímkami stavu radiátorov pred a po čistení.

Neváhajte nás kontaktovať

Radi zodpovieme Vaše otázky ohľadom chemického čistenia technologických a energetických zariadení. Zavolajte nám, napíšte email, alebo využite náš kontaktný formulár. Všetko s Vami preberieme, prípadne sa k Vám prídeme pozrieť a zhodnotiť situáciu na mieste.

Navrhneme optimálny spôsob čistenia a spracujeme individuálnu cenovú ponuku..